Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулось перше засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів
257

У Полтаві відбулось перше засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів

 У Полтавській облдержадміністрації відбулося перше засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів. На зустріч запросили провідних фахівців з питань туризму, екскурсоводів, керівників туристичних агенцій, зелених садиб.
Заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко наголосила, що цього року українці через карантин почали подорожувати Україною активніше. І це саме той час, коли варто займатися розвитком внутрішнього туризму.

Катерина Рижеченко, заступниця голови Полтавської ОДА
:
-Ніколи внутрішній туризм не мав такої уваги, стільки про нього не говорили і я навіть знаю по соціальним мережам серед своїх знайомих. Ніхто скільки не подорожував Україною.
На Полтавщині нині працюють над розробкою Стратегії розвитку культури і туризму, яка буде частиною Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки, - зазначила в.о. директора Департаменту культури і туризму ОДА Інна Шерстюк.

Інна Шерстюк, в.о. директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА:

 -Ми сьогодні на консультативну раду запросили представників і туристичних агенцій, і готельєрів, і власників сільських зелених садиб, і кластерів, які у нас існують, і представників громадських організацій, які у нас і снують, і представників громадських організацій, які у нас займаються активним туризмом для того, щоб вони побачили себе, почули себе, рознайомилися, зрозуміли, які у них є спільні проблеми, в чому вони можуть бути дотичні і з цього ми сподіваємося буде великий результат

У ході засідання обрали голову, заступника голови, секретаря та затвердили положення про Координаційну раду з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській ОДА.