Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
За останній місяць на Полтавщині 126 нових випадків COVID-19
277

За останній місяць на Полтавщині 126 нових випадків COVID-19

 За останній місяць на Полтавщині зафіксували 126 нових випадків коранавірусної інфекції. За тиждень 46, за останню добу 9 нових. Одужали від інфекції вже 329 людей. Про це на брифінгу повідомив Олег Синєгубов, голова Полтавської облдержадміністрації.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

-З понеділка, за тиждень зафіксовано 46. І за місяць зафіксовано 126 випадків захворювання. Всього з початку карантину було зафіксовано 440. Якщо в червні на Полтавщині хворіло 10 людей, то ми казали ми близькі до того щоб прийти до 0, то наразі у нас нажаль корона вірус підтверджений у 96 людей.

 Нині 35 пацієнтів лікуються в стаціонарах. 61 людина - амбулаторно. Майже у третини немає клінічних проявів. Очільник області зазначив, - вірус на Полтавщину частіше завозять із сусідніх областей. Йшлося на брифінгу і про запровадження в Україні 1-го серпня нової форми адаптивного карантину: країну ділитимуть на зелену, жовту, помаранчеву та червону зони залежно від епідситуації. Полтавщина зараз умовно відноситься до “зеленої” зони.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:
-Незважаючи на таку негативну поширення, Полтавщина знаходимось в так званій зеленій зоні. Що дозволяє нам казати про те, що ми готові до можливої другої хвилі. Наразі нами накопичено більше ніж 1 мільйон 600 тисяч засобів індивідуального захисту.

Ситуація із Ковід 19 дозволяє області функціонувати у звичному режимі. Але якщо на певній території - у місті чи районі - зафіксують спалах то між ними встановлюватимуть блокпости. Зокрема, між “зеленою” та “червоною” зонами. Голова облдержадміністрації зауважив, - з 1 вересня учні та студенти підуть до школи і вишів на очну форму навчання, але якщо спалах в тому чи іншому місці зростатиме, то відвідини навчального закладу там тимчасово припинять.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА:

-Якщо казати про ті особливості, які будуть щодо навчання в школах, то звичайно ми зараз будемо вживати всіх заходів до постанови та рекомендацій МОЗ та Міністерства освіти і науки Потоки мають бути розділені, тобто у школі мають бути декілька входів та виходів, щоб не було скупчення дітей.

  Також будуть проводити опитування, щодо самопочуття учнів та студентів. У їдальнях столи мають стояти на безпечній відстані їжу видаватимуть індивідуально. Наостанок,Олег Синєгубов додав, - всі повинні суворо дотримуватися правил карантину.