Програма «Життя міста»

У розділі: 14779 відео | АрхівRSS
Нові ліхтарі, лави, урни та тротуар - міська влада оприлюднила проєкт реконструкції Корпусного саду.
312

Нові ліхтарі, лави, урни та тротуар - міська влада оприлюднила проєкт реконструкції Корпусного саду.

  Управління ЖКГ показало проект реконструкції парку Корпусний сад, який коштував бюджету 1,1 млн грн. Дату початку будівельних робіт поки не називають, - розповідає лідер партії Простих людей Сергій Каплін.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:

-У наступному році ми чекаємо, на жаль, долар вже по 30-35. Це означає, що і проект потрібно змінювати, потрібно буде вносити додаткові видатки, його переробляти. Це означає, що цей мільйон піде коту під хвіст

 Лідер партії Простих людей говорить, що зараз на стадії проектування вже кілька років знаходиться 7 парків, але їх не реалізовують, а все через те, що набагато вигідніше перезамовляти проекти, на яких можна отримати до 30% відкату. Сергій Каплін наголошує, що Полтаві варто брати приклад з сусідніх міст.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:
-У Харкові розбиваються нові парки кожного року. Це мегапарки, де десятки атракціонів.Де особисто міський голова доглядає за станом цих парків.Ми маємо бюджет кращий, чим Харківський і Київський з розрахунку на душу населення. Але ми не маєм парків, ми не маєм скверів, ми не маєм бульварів.

Полтавці також незадоволені станом паркової культури у місті.

-Тут мало розваг. Крім машинок, я не бачу нічого

-Раніше, років так 10 назад, мені більше подобалося

-Можна плитку трошечки помінять, ремонт зробить


Сергій Каплін переконаний, що восени полтавці зроблять правильний вибір. Не буде ні Мамая, ні Шамоти, ні Удовіченка. До влади має прийти господар.

Сергій Каплін, лідер партії Простих людей:
-Ми за лічені роки перетворимо наше місто на столицю паркових зон і загалі паркової індустрії. І це буде молоде, динамічне, яскраве місто
 Лідер партії Простих людей звернувся до правоохоронних органів з проханням розібратися з ситуацією щодо розподілу коштів на проектування парків, які не ремонтуються та закликав людей цього року на виборах не помилитися з вибором.