Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Подарунками та концертом привітали багатодітні сім'ї області
140

Подарунками та концертом привітали багатодітні сім'ї області

Почесне звання «Мати-героїня» в Україні вручають жінкам, що народили та виховали п’ятьох та більше дітей. Саме таких матерів Полтавщини привітали подарунками та концертом. На урочистості завітало шість сімей. Вони зізнаються, що виховувати та матеріально утримувати дітей часом складно. Але велика родина -їхня гордість та опора.
Оксана Тихонова, мати вісьмох дітей
"Везде есть сложности, проблемы, трудности. Но когда они подростают, они друг друга воспитывают. Видя трудности, старшие тоже подключаются."

 Євгенія Данилець, мати п'ятох дітей
"Велику сім'ю я не планувала мати, коли була молодою. Але думала, що троє дітей в мене точно буде. Получилось п'ятеро. В нас сім'я дуже дружна."

Відзначили і подружжя Кочерги, сім’я яких поповнилася трійнею. А родина Бринових отримала сертифікат на проведення ремонту оселі. Вони виховують 13-ох дітей, тож такий подарунок, зізнається мати-героїня, значно полегшить сімейний бюджет. Що ж до виховання своїх нащадків, тут як і в будь-якій родині -і складнощі, і приємні моменти.
 Людмила Бринова, мати 13-ох дітей
"Сказать, что легко -это было бы неправдой. Сказать, что очень трудно -тоже. Если Бог даёт ребёнка, он даёт и на ребёнка. Даёт и терпение."

Почесне звання "Мати-героїня" -вища форма відзначення багатодітних українок. Минулого року його отримало більше 20 тисяч жінок країни.