Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Як оптимізувати та модернізувати іншомовне навчання дітей обговорили за круглим столом.
87

Як оптимізувати та модернізувати іншомовне навчання дітей обговорили за круглим столом.

Переважна більшість полтавських школярів вивчають англійську мову. Ця тенденція прослідковується десятиліттями, проте останніми роками вимоги до навчання разюче змінилися, говорить методист Полтавського міського методкабінету. Опановувати мову доводиться більш динамічно, при чому зосереджують увагу на вивченні того, що так чи інакше може знадобитися, а саме розмовної англійської. І, в результаті, це приносить конкретні плоди.

Тамара Кірічек, методист Полтавського міського методичного кабінету
"В Полтаві дуже багато закладів, у яких дійсно даються гарні знання з іноземної мови, особливо це дуже видно по олімпіадах, результати олімпіад міського рівня, а потім обласного рівня, у цьому році із 25ти учасників з м. Полтави 20 є призерами."
Більш успішні у вивченні іноземної мови зазвичай ті, хто зацікавився нею з самого початку, а просто усвідомив важливість її лише для вступу і у старших класах, вважають методисти. І тут важливим є вчительський приклад.

 Тамара Кірічек, методист Полтавського міського методичного кабінету
"Звичайно, це і вчитель, звичайно це вміння зацікавити дитину з самого початку, особливо, коли дитині подобається, коли вона з захопленням вивчає, надалі це буде успіх."

Організатор засідання круглого столу - громадська рада при облдержадміністрації, наразі дуже активно взялася за модернізацію іншомовної освіти, розповідає заступник голови дорадчого органу Олексій Шаманенко. І на меті мають те, аби діти не просто вивчали мову довго, а якісно нею говорили.

Олексій Шаманенко, заступник голови громадської ради при Полтавській ОДА
"Виникає питання навіщо тоді витрачати на викладання іноземної мови по десятку років в наших закладах, щоб за рік-два по сучасним методикам діти наші вивчили і не прсто були присутні на заняттях, а могли користуватися."

Зі своїми пропозиціями громадська рада та полтавські методисти планують звернутися до обласного департаменту управління освіти і науки.