Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Маленькі художники Полтави підготували  нову виставку робіт
336

Маленькі художники Полтави підготували нову виставку робіт

Зовсім юні митці з гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» обласного центру естетичного виховання учнівської молоді представили 30 своїх робіт, на яких зображені мешканці морів та океанів. «Таємниці підводного світу» - таку назву має експозиція.

Ірина Грідюшко, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» ОЦЕВУМ
"Ідея створення цієї виставки виношувалась в наших головах вже давно. Адже ми всі маємо вдома домашніх улюбленців - рибок акваріумних. Тому нам легко було це малювати. Але ми зображували риб морських і океанічних"

Маленьким художникам - від 7 до 14 років, втім усі вони не лише майстерно володіють пензлем, а у всіх барвах можуть розповісти про тих мешканців глибин, яких вони зобразили на своїх малюнках.

«Цю рибу звуть велика корифена, я її обрала за її яскраве забарвлення»
«Це риба-пастушок, риба-вугор і медуза»
«Я дуже люблю рибок-метеликів, тому що вони мені нагадують справжніх метеликів, які літають поміж квітів»))

«Це риба - півмісяцевий галенант. Він мені подобається, тому що він жовтий. Мені нравиться дуже жовтий цвіт. Ві завдовжки 45 сантиметрів. Він харчується безхребетними тваринами»

«Я намалювала на своєму малюнку морського коника, рибу-півника, рибу-метелика і морську черепаху»))

Діти розповідають: перед тим як братись за справу, дізнались багато нового про морських та океанічних мешканців, а потім самі шукали цікаві фото та обирали ракурси. Ця тема так вразила малечу, що керівник гуртка вирішила підготувати з ними ще й казкову виставу про таємничий підводний світ.