Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Зустріч відомого журналіста В.Кіпіані з полтавськими студентами
190

Зустріч відомого журналіста В.Кіпіані з полтавськими студентами

Полтава стала четвертим містом, в якому за тиждень, що минає, Вахтанг Кіпіані зустрівся зі студентами. Побував журналіст в Ужгороді, Івано-Франківську та Сумах. Топовий блогер, дописувач інтернет порталу «Українська правда» говорить, що такі зустрічі корисні не тільки для майбутніх журналістів, а й для нього самого.

Вахтанг Кіпіані, журналіст
"Студенти це дійсно нові люди і коли ми бачимо політиків, з якими ні про що говорити, бачимо чиновників, які корумповані, бачимо втомлених громадян, то студенти інші, це якось надихає."
З-поміж присутніх на зустрічі і Роман Повзик. Хоч він і студент технічного вишу, все ж його хобі журналістика і прогавити такий шанс зустрітися із улюбленим автором просто не міг, зізнається юнак.

Роман Повзик, студент
"Це доволі цікава особистість, в якої своя громадянська позиція, який досліджує багато історичних матеріалів, і взагалі він досить цікавий як топовий блогер"
Найчастіше студентсти у Вахтанга Кіпіані запитують про його позицію щодо політики та суспільства. Цікавляться і премудрощами професії. Іноді, ділиться досвідом журналіст, стандарти та правила залишаються осторонь гарячих подій.

Вахтанг Кіпіані, журналіст
"Часом те, що ми реально робимо не співпадає з тим, чому нас вчили. І тут важливо, я пояснюю, що є так як правильно і є так як є. І це не означає, що так як є – це порушення стандартів.+ От зараз політична криза, криваві події і якщо ми будемо просто давати 2 точки зору як написано в книзі, то ми часто будемо лукавити."

Представив же в Полтаві Вахтанг Кіпіані дві книги - «Американська сага Павла Лазаренка», що вийшла з-під пера Сергія Лещенка та бестселер Лариси Буракової «Чому Грузії вдалося». Останню планують передрукувати ще більшим накладом. Вахтанг Кіпіані у свою чергу зазначив, що книга має жити, незважаючи на те, що друковані видання йдуть у минуле. Всіляко підтримуватиме видавничу справу і «Українська правда», хоч по суті є винятково інтернетресурсом.