Програма «Життя міста»

У розділі: 13802 відео | АрхівRSS
У Полтавському театрі імені Гоголя розраховують врешті отримати необхідне.
91

У Полтавському театрі імені Гоголя розраховують врешті отримати необхідне.

За минулий рік Полтавський академічний обласний музично-драматичний театр запустив 5 нових вистав, у репертуарі його більше двадцяти. Заробили тут упродовж 2013-го мільйон дев’ятсот тисяч гривень, проте, говорить директор театру, на зустрічі із представниками облдержадміністрації, така начебто значна сума не використовується на потреби закладу. Адже після оподаткування з кожної отриманої гривні залишається лише 42 копійки. А плани у театрі імені Гоголя амбітні.

Олексій Андрієнко, директор Полтавського обласного академічного музично-драматичного театру імені Гоголя
"В цьому році ми будемо проводити фестиваль, це сьомий фестиваль. Буде 8 театрів України. Різноплановий фестиваль, тут буде і балет, буде присвячено Тарасу Григоровичу Шевченку.

До представників обласної влади із проханнями та проблемами звернулися працівники театру. Будівлю на господарчому дворі власним коштом та за гроші з обласного бюджету хочуть реконструювати під гуртожиток. Адже вирішити кадрову проблему, без житла для артистів та гостей дуже складно нагадаємо, у 2002 штат театру значно скоротився. Кошти на початок робіт у гуртожитку, а також на інші потреби, ймовірно отримають вже після найближчої сесії, де розподілять вільні лишки бюджету.

 Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації
"Не так давно театр відкрив після реконструкції свої двері, але природа вмішується. На фасаді в нас є там проблеми, питання, які будуть звучати в театрі, треба, щоб ми їх закрили."
На повну потужність працювати театру заважає відсутність роялю, говорить народний артист України, диригент симфонічного оркестру театру Віталій Скакун.

 Віталій Скакун, народний артист України, диригент
"Маємо такий оркестр чудовий, я міг би запрошувати відомих виконавців, для того, щоб Полтава побачила великі імена, велику музику."
Інструмент же за прогнозами обійдеться у 700-800 тисяч гривень. Одразу покрити всі витрати з обласного бюджету не обіцяють, адже театру потрібен ще й спеціалізований автомобіль.