Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Міське управління охорони здоров’я підбило підсумки річної роботи.
79

Міське управління охорони здоров’я підбило підсумки річної роботи.

Медики міста підбили підсумки роботи у 2013 році. Спершу говорили про основні реформи галузі. Минулого року у місті з’явилося ще 3 центри первинної медичної допомоги. Їх створюють у рамках реформування профілактичної медицини. Сьогодні у місті працює 141 дільниця первинної допомоги, де пацієнтів приймають терапевти. У 12 з них ще немає керівників. Цю проблему планують вирішити, готуючи нових молодих фахівців. Торік лікарні, в тому числі й центри первинної медицини, отримали з бюджету кошти на обладнання та ремонти приміщень.

Світлана Порохня, заступник міського голови
«У 2013 році міською владою виділено понад 2 млн. гривень на проведення у лікувальних закладах міста всіх видів ремонтних робіт. Половину коштів виділили центрам первинної медико-санітарної допомоги.»

2013-го припинила існування міська служба швидкої допомоги. Замість неї створили єдину на всю область комунальну установу - центр екстреної допомоги та медицини катастроф. Тепер одна диспетчерська служба повністю обслуговує весь регіон. Від теми інфраструктури перейшли до народжуваності. Минулого року у міському пологовому будинку з’явилося на світ 2975 дітей. Порівняно з 2012 цей показник знизився. Натомість ескулапи зазначають: під час пологів не загинула жодна мати. Рідше ставалися випадки смертей серед новонароджених.

Сергій Котов, начальник управління охорони здоров’я
«Цей соціальний показник - один з основних, який визначає критерії оцінки будь-якої держави. У нас він склав 3,6 проміле проти 4,9 у 2012. Обласний показник у 2012 році склав 5,5 проміле.»

У місті продовжують втілювати у життя програму з протидії туберкульозу. Вона розрахована до 2016 року. Окрім цього, у планах управління охорони здоров’я - продовжувати оснащувати лікарів комп’ютерами і вдосконалювати електронну систему направлень та рецептів.