Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Презентація книги поезій Інни Дідик
158

Презентація книги поезій Інни Дідик

Білоруска за національністю Інна Дідик, вже 20 років як проживає в Полтаві. Говорить, тут завжди сумує за батьківщиною, у Білорусії ж сумує за Україною. Тож, впевнена поетеса, у її житті дві знакових країни.

Інна Дідик (Снарська), авторка книги
"Оця книга об’єднує і Білорусь і Україну, тому що в моєму серці це вже неподільно. Я коли там у Полоцьку або в мінську я дуже сумую за Полтавою."

Пише авторка під псевдонімом Снарська. У музеї імені Івана Котляревського презентували вже її сьому книгу. Передмову до неї написав ректор Полтавського національного педуніверситету, мовознавець Микола Степаненко. Він зізнався, що за творчістю поетеси слідкує вже давно.

Микола Степаненко, ректор ПНПУ імені Короленка
"У неї велике майбутнє, вона обов’язково заявить про себе. Скромність - риса, яка прикрашає людину. Вона десь загубиться і вона твердо станена грунт і думаю, що у нашій культурі Українській і білоруській їй буде відведено достойне місце."

На презентацію збірки завітали друзі письменниці, поціновувачі літератури та колеги-журналісти. Свою книгу, говорить письменниця, присвятила обом народам. Особливе місце у збірці інтимна та пейзажна лірика.