Програма «Життя міста»

У розділі: 13848 відео | АрхівRSS
суд постановив демонстрантам звільнити  зайняті під час акції протесту будівлі органів місцевої влади
72

суд постановив демонстрантам звільнити зайняті під час акції протесту будівлі органів місцевої влади

Київський районний суд прийняв рішення у повному обсязі задовольнити вимоги обласної прокуратури. А саме: суд постановив демонстрантам якнайшвидше звільнити усі зайняті під час акції протесту будівлі, приміщення органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування, а також прибрати перешкоди для належного функціонування зазначених об’єктів та розблокувати вулиці, площі, провулки тощо. Ці дії - запевняє прокурор Полтавської області - політичний компроміс, покликаний повернути Україну у правове русло. Адже Верховна Рада України прийняла закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

 Андрій Миронов, прокурор Полтавської області
"Закон не передбачає можливості часткового виконання умов – тобто лише в окремих регіонах. І якщо до 17 лютого на офіційному сайті Прокуратури України не з’явиться повідомлення про виконання всіх вимог закону, він втратить чинність"

За виконанням умов Закону слідкуватимуть робочі групи, одну з таких створили і в прокуратурі. До її складу увійшли начальники управлінь та відділів прокуратури області. І вони вже почали свою роботу.


Андрій Миронов, прокурор Полтавської області
«Ми бачили дерев’яні кийки, ми бачили щити»
«Ну ніяк мирним зібранням не назвеш те, що 3-4 метри зведені барикади»

Андрій Миронов звернувся - цитата - і до організаторів і до учасників масових заворушень, із закликом поставитися до виконання цих вимог з усією можливою відповідальністю. Адже зараз реалізація його положень залежить від кожного