Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю Полтавщини затримали злочинну групу осіб,
470

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю Полтавщини затримали злочинну групу осіб,

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС Полтавщини припинили протиправну діяльність товариства з обмеженою відповідальністю, яке займається будівництвом.
Під час розслідування правоохоронці з’ясували, що упродовж 2012-2013 років товариство постійно ставало переможцем у тендерах, які проводило Управління капітального будівництва одного з міськвиконкомів Полтавської області. Послуги, які оплачувались з бюджету частково не виконувались, а товарно-матеріальні цінності постачались за завищеними цінами. У подальшому «брудні» кошти відмивалися через «конвертаційний центр».
Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС Полтавщини
"Рішенням суду проведено ряд обшуків, в ході яких вилучено комп.техніку, первинну бухгалтерську документацію, чисті бланки з відтисками печаток інших суб"єктів господарювання, самі печатки у кількості 6 шт. , є 1 печатка банківської установи. Слід відмітити, що під час обшуку посадові особи намагались приховати докази своєї злочинної діяльності , тому сховали пакети з основною документацією, ноутбуком та печатками за парканом сусідньої будівлі."

Вилучене свідчить про причетність керівництва товариства до незаконної діяльності. Наразі розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 191Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). За це передбачене покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.
На даний час тривають подальші слідчі дії, найближчим часом будуть проведені необхідні дослідження та перевірка Держфінінспекції.