Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
прес-конференція директора  Департаменту праці облдержадміністрації Л. Корнієнко
67

прес-конференція директора Департаменту праці облдержадміністрації Л. Корнієнко

Директор Департаменту праці облдержадміністрації Людмила Корнієнко провела прес-конференцію, присвячену захисту та підтримці ветеранів, які воювали за кордоном. Як зазначила пані Корнієнко, вже в березні в області планують запровадити відповідну програму, розраховану до 2017 року. Щороку на неї планують залучати по 8 мільйонів гривень. Одне з головних завдань - наблизити соцпослуги до воїнів-інтернаціоналістів, які мешкають в селах. Планується вирішити транспортну проблему: у 9 районах роль соціального таксі виконують звичайні авто замість спеціальних з підйомниками.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
«Ми це питання - придбання 9 спецавто з підйомниками - включили в програму і будемо перед депутатами ставити питання, що це дуже актуально, і ми б всі райони закрили.»

У регіоні продовжують діяти і Державні програми. 2014 ветеранам війн на територіях інших держав компенсуватимуть гроші за оплату комунальних послуг. На це виділять 290 мільйонів. Ще 2 мільйони піде на путівки воїнам-інтернаціоналістам до місцевих санаторіїв. Ще одна пільга - капітальні ремонти в оселях. Нею можуть скористатися лише інваліди війни та сім’ї загиблих.

Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА
«У поточному році заплановано спрямувати на вказану пільгу 2 мільйони коштів за рахунок державного бюджету. Крім цього діють ще місцеві проекти, але це кошти з державного бюджету.»

Серед інновацій - соціальний паспорт ветерана. Це своєрідна анкета, де учасник війни може вказати свої побажання та скарги щодо його обслуговування. Цим займатимуть соціальні працівники, які приходитимуть до них додому. Окрім цього, ветеранам збільшать виплати до Дня перемоги. Загалом на них планують виділити більше 35 мільйонів гривень.