Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Громадський транспорт у пізній час доби. Чи готові до цього водії та що думають про це полтавці.
178

Громадський транспорт у пізній час доби. Чи готові до цього водії та що думають про це полтавці.

«Громадський транспорт у Полтаві за усіма напрямами ходить чи не щоп’ятьхвилин, традиційно найпопулярніший маршрут - «Кільцевий». Та якщо вдень можна дістатися будь-куди та на будь-чому, то вночі обирати не доводиться».

Полтавка Ольга Петрівна хоч і проживає по маршруту Кільцевого, все ж, говорить, у пізній час складнощі дістатися кудись виникають. Тож ідею нічного транспорту підтримує повністю.

Світлана Петрівна, полтавка
"Я тільки за + я рахую, що хоть раз комусь доводиться їздити вночі. Або на поїзд, або з поїзда."
Кільцевим автобусом у Полтаві можна скористатися з шостої ранку і до пів на дев’яту вечора, розповідають водії. Тролейбуси за цим же напрямком ходять до десятої, найдовше ж їздять маршрутники. Найскладніше, розповідають полтавці діставатися в напрямку мікрорайонів Левада, Сади 2-3 та на околиці.

"Мало транспорта, который ездит в ту сторну , в основном все идут по кольцу или в другой район
 Ожидаем до того времени, пока придёт маршрутка вызываем такси."

Більшість опитаних полтавців стверджують, що охоче б користувалися нічним транспортом аби той з’явився. Проте скептичніше до цього задуму ставляться водії. Максим їздить за кермом Кільцевого автобуса, на його думку, напливу пасажирів на нічні рейси не буде.

 Максим, водій автобуса
"Экономически не выгодно нам, а служба такси за 20 рублей сейчас через весь город, из-за трёх человек никто такую машину гонять не будет."

Між тим, конкурс на нічні перевезення оголосила міська рада, відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті. Очікують там на охочих возити у нічний час пасажирів за кільцевим маршрутом та на Південний вокзал. Якщо такі автобуси з’являться, то біля номера маршрути в них буде спеціальна позначка.