Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
прес-конференція Олександра Удовіченка
118

прес-конференція Олександра Удовіченка

За законом України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» від відповідальності звільняються причетні до правопорушень під час мітингів із 21 листопада до 27 грудня. Проте реалізують цей закон лише у разі звільнення захоплених під час акцій протесту будівель, приміщень органів державного самоврядування та розблокування вулиць і площ. У Полтаві ж, нагадаємо, захоплено будівлю обласної ради. Це вже, вважає голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, далеко за межами мирних зібрань. І, за словами губернатора, на силові дії організатори акції у Полтаві пішли свідомо.

 Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації
"Як голова ОДА я вимагаю від лідерів опозиційних сил вимагаю , від Ворони, Головка виконати рішення та звільнити захоплене приміщення."

Перебування мітингувальників у будівлі обласної ради Олександр Удовіченко вважає незаконним, оскільки це приміщення із цільовим призначенням. Вкотре очільник адміністрації закликав діяти в правовому полі.

 Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації
"Ніхто не має права використовувати в своїх цілях, це громадське приміщення, у нас є 20 депутатів обласної ради, я їх сьогодні не ділю на фракції, політичні сили, вони точно так можуть задекларувати, що вони будуть вести там прийом своїх виборців + і це можна домовитись і треба це робити в законний шлях."

Якщо ж умови закону не виконають до 17го лютого і на офіційному сайті Генпрокуратури не з’явиться повідомлення про реалізацію всіх вимог, то закон втратить чинність