Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
судові слухання щодо активістів полтавського Євромайдану
94

судові слухання щодо активістів полтавського Євромайдану

На засідання Октябрського райсуду, який обирав запобіжні заходи по відношенню до лідера Полтавської обласної організації Всеукраїнського об"єднання Свобода Романа Чабановського не впустили майже нікого. Ні громадських активістів, ні помічників народних депутатів , ні представників масмедіа. Причини - невідомі, або як повідомили бійці Грифону - такого розпорядження не було.

Суд задовольнив клопотання прокуратури щодо застосування запобіжних заходів - два місяці 24 години на добу під домашнім арештом.
 Роман Чабановський, голова обласного ВО "Свобода"
"Я не захоплював приміщення. Тоді відбувався мітинг , були з нами народні депутати, які ходили на перемовини до голови облради, облдержадміністрації. Потім депутати зайшли в приміщення і запросили пікетувальників туди пройти. Двері були відкриті, ніхто не перешкоджав."

Рішення вступить в силу через 5 днів, у разі якщо не буде подано апеляції. Лідери майдану наголосили , що подаватимуть апеляцію.

 Юрій Бублик, народний депутат України
"Суд повинен дослідити і пізнати істину процедуру. Запитати всі сторони і справедливе рішення винести. Але, на жаль, ми знаємо які у нас суди."
 Сергій Каплін, народний депутат України
"Якщо вони думають, що закрити двох керівників області організацій політичних сил -це якимось чином вплине на організацію нашого протесту -це їхня велика помилка. Навпаки, ми будемо координувати цю роботу."

У прокуратурі підтверджують рішення райсуду.

Нагадаємо Чабановському та Вороні інкримінують захоплення зали засідання полтавської обласної ради. За це законодавством передбачено покарання від арешту до 6-ти місяців до позбавлення волі строком до 3-х років.