Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Спільне патрулювання
143

Спільне патрулювання

Перші спільні патрулювання працівників ДАІ та активістів Полтавського автомайдану проходили на перехресті вулиць Сінної та Пушкіна. Саме там новостворений підрозділ намагався втілювати у життя свою мету, яку лідер Полтавського автомайдану Андрій Баранов сформував як зміну системи стосунків працівників ДАІ та водіїв. Перш за все, за його словами, активісти прагнуть викорінити звичку брати та давати хабарі, а також навчити працівників Державтоінспекції працювати по-новому.

 Владислав, активіст автомайдану
"Ми очікуємо, що поміняється система праці і що ДАІ буде не просто наказувати копійкою, а предотвращать, действительно, ДТП. Щоб на дорогах порядок був."

На сьогодні діє чотири таких підрозділи, які виходять на патрулювання у дві зміни. Користь від подібних спільних чергувань прогнозують і у Державтоінспекції. За словами начальника ДАІ міста Полтави Олександра Крайника спільні дії активістів та працівників дорожньо-патрульної служби не тільки сприятимуть покращенню відносин останніх із водіями, а й підвищать авторитет Державтоінспекції. Полтавські даїшники сподіваються що така співпраця триватиме й надалі.

 Олександр Крайник, начальник ДАІ м. Полтави
"З активістами Автомайдану на постійному зв’язку. Буде розроблений план на подальше несення служби і будемо його дотримуватися."
І хоча полтавці поки що тільки звикають до такої роботи Державтоінспекції, більшість відмічає позитив у таких змінах.

 Віталій, водій
"Перестали взятки брать, вымагать, документы беспочвенно проверять, когда едешь на иностранных номерах."

 Людмила Василівна, полтавка
"Это хорошо, если это действительно правда, то хорошо. Это принесет положительный результат для всего общества. Это хорошо."

 Андрей, водій
"Важен только результат. Если не будет того беспредела, что был на дорогах, то только хорошо. Если это чото поменяет в работе ГАИ и всего, что мы видим в Украине, то получается позитив."

Варто зазначити, що активісти у першу чергу допомагають працівникам ДАІ вести роз’яснювальну роботу, а також виступають свідками скоєних правопорушень. Їхня допомога відбувається цілком на добровільних засадах.