Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
Інформаційні заняття для жінок Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі
135

Інформаційні заняття для жінок Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі

Вже кілька років бібліотеки та їх філії для зручності відвідувачів під'єднані до мережі інтернет. Фахівці Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського скористатися своїми послугами та пройти курс інформаційних занять запросили жінок-клієнтів Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі. У бібліотеці завжди чекають не тільки на читачів, а й на користувачів комп'ютерами, тим паче тут обладнано вже три інтернет-центри.

 Олена Туркіна, працівник ПОУНБ імені Котляревського
"У нас немає ніякого обмеження ні вікового, ні соціального, тому ми приймаємо всіх читачів. Всм читачам ми раді."

Заняття із жінками-клієнтками центру адаптації проводитимуть щонайменше двічі на тиждень, обіцяє заступник виконавчого директора благодійної організації "Світло надії" Сергій Жук. Між іншим, це ще один спосіб ресоціалізації клієнтів вважає він. Пілотний проект орієнтований виключно на жінок, адже вони більше чоловіків потребують навичок володіння комп'ютером.

Сергій Жук, заступник виконавчого директора БО "Світло надії"
"Вони володіють, або намагаються оволодіти робочими професіями, там де лопата, молоток, кувалда, пилка. Комп'ютери це для них друга черга. Немає серед них композиторів, письменників."

Одна із клієнток центру адаптації Марина Глущенко вже почала проходити курси комп'ютерної грамотності. Вони, сподівається жінка, допоможуть їй в майбутньому знайти роботу.

 Марина Глущенко, клієнтка центру адаптації
"Опита у меня... помогут в этом."

Ці курси, говорять їх організатори, покликані лише направити та зорієнтувати слухачів в інформсвіті, далі ж все залежить виключно від бажання самовдосконалюватись. За бажання жінки-клієнтки центру адаптації зможуть стати слухачами бібліотеки.