Програма «Життя міста»

У розділі: 13802 відео | АрхівRSS
залишки відпочинку на галявинах полтавського дендропарку
49

залишки відпочинку на галявинах полтавського дендропарку

Нове сміття та деякі залишки з минулого року вже впадають у вічі полтавцям, які у таку сонячну та теплу погоду вирішили прогулятися полтавським Дендропарком. І, якщо, на перший погляд головний вхід виглядає прибраним, то, уважно придивившись, можна побачити чимало непотребу - пластикові та скляні пляшки, стаканчики, серветки, тощо. Ще глибше у парку можна знайти місця, які в майбутньому можуть стати сміттєзвалищами, якщо бруд, звісно, не приберуть. Найбільше залишків відпочинку у кущах та на схилах, тобто полтавці, мабуть, керуються думкою - те, що не видно - не сміття. Люди неохоче коментують стан забрудненості Дендропарку, говорять- проблема у самих відвідувачах.

"Як тільки я зайшла у парк, одразу побачила розвалини. Люди робили, люди старались, но наші люди не уміють хранити те, що зроблено для них. Ми йшли там по обочині, то дуже багато. Можна ж кидати і в урни і в мішочки збирати і так далі."

У свою чергу керівник відділу комунального підприємства «Декоративні культури» Михайло Шлафер, який відповідає за Дендропарк, говорить, що благоустрій проводиться протягом усього року і початок цього не виняток. За його словами Дендропарк готовий приймати полтавців, а регулярні прибирання вже почалися.
 Михайло Шлафер, керівник відділу комунального підприємства «Декоративні культури»
"Дендропарк ми убираем каждый день, но в основном стараемся это делать после выходных, когда уже люди отдыхают."

Ще одна проблемна ділянка Дендропарку - в’їзд із вулиці Лугової. Раніше там було величезне сміттєзвалище, яка розчистили кілька років тому. Сьогодні там стоять бетонні блоки, які не дають автомобілям заїхати та висить табличка, що сповіщає про штраф у розмірі десяти тисяч гривень тому, хто викине тут сміття. Проте, навіть це не заважає полтавцям відроджувати колишнє сміттєзвалище. Михайло Шлафер говорить, що ця ситуація під контролем.

 Михайло Шлафер, керівник відділу комунального підприємства «Декоративні культури»
"В ближайшее время у нас намечено убрать этот мусор и я уверен, что в весенний и летний период там уже будет чисто и красиво."
І все ж комунальники закликають полтавців не смітити, відпочивати культурно, а найбільш сумлінних долучитися до громадських прибирань Дендропарку.