Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Звіт рятувальників  полтавської водолазної станції
83

Звіт рятувальників полтавської водолазної станції

Зимова рибалка - особлива, а тому має багато шанувальників. Часто, коли водойми ледь вкриваються кригою, рибалки вже виходять на лід, ризикуючи своїм життям. Досвідчені рибалки та рятувальники знають, що товщина криги має бути близько десяти сантиметрів, аби витримати середньостатистичного чоловіка із рибальським обладнанням та екіпіруванням. Новачки можуть помилятися, особливо, коли крига вкривається снігом, проте цієї зими за словами працівників Полтавської рятувально-водолазної станції під лід ніхто не пішов. У більшій мірі - завдяки профілактичній роботі рятувальників.

Анатолій Кононенко, старший водолаз Полтавської рятувально-водолазної служби
"Балакали із рибалками, яких було кожен день там чоловік по 50-60. Проводили з ними бесіди, роздавали агітаційні такі листівки звернення до них як себе поводити."

Проте один нещасний випадок все ж таки стався. Підводний мисливець пірнув під кригу, втратив координацію і загубив промоїну - рятувальники дістали його тіло лише через деякий час. По області ситуація дещо інша. В управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області повідомляють, що через необережність пішло під лід та загинуло шість рибалок.