Програма «Життя міста»

У розділі: 10003 відео | АрхівRSS
замах на вбивство екс-міського голови Миргорода В.Третецького
2866

замах на вбивство екс-міського голови Миргорода В.Третецького

Замах на вбивство екс-міського голови Миргорода, голови Народної ради району Василя Третецького обговорили на прес-конференції у Полтаві. Нині триває слідство, сам потерпілий у тяжкому стані в реанімації. Хронологію подій того дня встановили завдяки одній з камер зовнішнього спостереження. Троє невідомих напали на Василя Тертецького, проте маючи досвід роботи в структурах МВС, він зміг чинити опір.

 Віктор Козоріз, журналіст
"Василь Пилипович почав оборонятися, в нього був зареєстрований пістолет, він почав чинити опір, відстрілювався, але очевидно, це не відлякало нападників."

Зрештою, Василь Третецький отримав кулю в стегно. У результаті цього поранення пошкоджено життєво важливі судини і те, що він залишився живий і не помер від крововтрати справжнє диво та результат вчасно наданої першої медичної допомоги, говорили на прес-конференції. Наразі Василь Третецький перебуває у Миргородській лікарні, він вже переніс оперативні втручання, медикам вдалося поновити артеріальний кровообіг. Лікарі налаштовані оптимістично, адже спершу були побоювання, що ногу доведеться ампутувати. Цей напад у Народній раді Миргорода пов'язують із спробою залаякати їх, а Василя Третецького убити . Адже він неодноразово висловлював невдоволення кадровою політикоє нової обласної влади, говорить заступник голови Народної ради Миргорода Віктор Галич. А на понеділок 17 березня було заплановане пікетування Полтавської облдержадміністрації. Сере причин, говорять соратники Василя Третецького, - те, що посади за нового губернатора не отримали учаники майдану.