Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
У Кременчуці правоохоронці затримали грабіжників
92

У Кременчуці правоохоронці затримали грабіжників

У Кременчуці правоохоронці затримали зловмисників, що тероризували місцевих мешканців упродовж доволі тривалого часу крадіжками та пограбуваннями.

 Денис Захарченко, т.в.о. начальника Кременчуцького міського відділу міліції
"Группа состоит из 2-х кременчужан. Возможно там будет...пока двое человек. Которіе совершали разніе кражи на территории нашего города и Кременчугского р-на. Сейчас они проверяются на причастность к преступлениям возможно в соседних районах."

Як з"ясували правоохоронці, обоє чоловіків раніше вже мали проблеми із законом. Та на шлях виправлення стати не захотіли. Затримували їх по "гарячих слідах" після нападу на магазини в селах Кременчуцького району. Зокрема, в Кам"яних потоках розбагатіли на 2 тис. грн., забравши гроші з каси на очах у продавця.

 затриманий
"Просто сказали - малая стой спокойно. Ниче не будет. Никто тебя трогать не будет. Вот єто в самом начале. Потом мі разошлись."

Жінка ще й досі нервує через пережите.

продавець
"Я отошла. Он сам откріл кассу, забрали деньги.
- Погрози в вашу сторону. Шось було? Чи ні?
Когда уходил, сказал, если пикнешь кому-то , я тебя убью."
Нині правоохоронці з"ясували - чоловіки причетні принаймні до 14 правопорушень, серед яких: квартирні крадіжки, пограбування магазинів, крадіжки з автомобілів та ряд інших злочинів. Награбоване реалізовували до ломбарду, а отримані кошти ділили між собою. За даними фактами відкриті кримінальні провадження та проводиться перевірка. Затриманим загрожує від восьми до тринадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.