Програма «Життя міста»

У розділі: 14416 відео | АрхівRSS
Голова  Полтавської  ОДА  озвучив кандидатів на посади його заступників
135

Голова Полтавської ОДА озвучив кандидатів на посади його заступників

На прес-конференції в обласній державній адміністрації її голова Віктор Бугайчук поділився з журналістами робочими планами адміністрації та іменами кандидатів на посади своїх заступників. Також він повідомив, що згідно з постановою кабінету міністрів відтепер їх має бути лише три.

 Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
"Першим заступником мною запропонований Пругло Олег, заступником та керівником апарату Чабановський Роман, заступник по АПК буде призначений Товстий Роман Іванович."
Далі Віктор Бугайчук розповів хто за що буде відповідати, якщо кандидатів затвердять. Сам він відповідатиме за промисловість, департамент економічного розвитку та департамент фінансів. Олег Пругло - житлово-комунальне господарство, капітальне будівництво, містобудування та архітектура, охорона здоров’я і департамент праці та соціального захисту. Роман Чабановський нестиме відповідь за діяльність апарату облдержадміністрації, за інформаційну діяльність і комунікацію з громадськістю, управління фізичної культури та спорту, департамент освіти і науки, держархів, а також буде займатися питаннями молоді та служби у справах дітей. На плечі Романа Товстого впаде діяльність агро-промислового комплексу, управління з питань надзвичайних ситуацій, інфраструктура, туризм і питання нафто-газового комплексу та екологія.
На питання журналістів чому саме цих людей Віктор Бугайчук бачить своїми заступниками, та чи не керувався він партійними уподобаннями, голова облдержадміністрації відповів наступним чином.

 Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
"Я ще раз кажу, наголошую, що так, є три політичні сили які на майдані вибороли право керувати державою, але партійна приналежність була лише другорядним фактором."
Перш за все, говорить він, керувався фаховістю та професіоналізмом кандидатів. Вони, за його словами, мають чотири головні риси, які повинні бути у керівників - знання та здатність отримувати нові знання, дисциплінованість та комунікабельність.