Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.Гончара відбувся захід присвячений небесній сотні.
136

в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О.Гончара відбувся захід присвячений небесній сотні.

Вечір роздум «Патріоти нашого часу. Хто вони?» присвячений небесній сотні. До обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара, де і відбувся захід, завітали студенти полтавського політехнічного ліцею. Сам вечір проходив у форматі діалогу і розпочався хвилиною мовчання.

 Валентина Гринько, головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи
"У нас будуть звучати вірші як і сучасні, ті що пишуть люди про небесну сотню, це сучасна така поезія, народна, народна творчість і вірші Шевченка які дуже співзвучні."

Окрім цього протягом заходу розповідали про події, що відбувалися на Майдані. Ці розповіді супроводжувалися відео сюжетами, музичними композиціями та переглядом газетно-журнальних статей. Запрошені гості вбачають у загиблих справжніх патріотів та героїв своєї держави.

 Євген Лопушинський, громадський активіст
"На вулиці Грушевського, Інститутськиій, взагалі в Києві народилася нова українська нація. Ми показали, що в нас є люди, які готові покласти своє життя в ім’я України."

Такі заходи, говорять організатори, мають відбуватися, адже новітня історія твориться зараз і діти повинні не тільки спостерігати, але й уміти аналізувати різні події