Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
зустріч голови облдержадміністрації та делегації з Німеччини
81

зустріч голови облдержадміністрації та делегації з Німеччини

Основам енергоекономії навчатимуть полтавських спеціалістів німецькі фахівці наступні три роки. Полтавщина стала одним з п’яти консорціумів, які вибороли право на отримання інвестиції з боку німецької компанії ДжиАйЗед. На зустрічі представників компанії та голови Полтавської облдержадміністрації обговорили питання подальшої співпраці та напрямків спільної роботи у галузі енергозбереження.
 Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
"Перші кроки, які плануються.....і поки що в цьому плані."
Мета даного проекту - підтримати здатність місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності. Проект підтримуватиме відповідні заходи міст-партнерів різними засобами, в тому числі сприянням у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування таких заходів.

 Іма Хренова-Шимкіна, заступник директора проекту GIZ «Енергоефективність у громадах»
"Ми працюємо в сфері...і в словенії на сьогодні."
Чотири міста з Полтавської області стали учасниками цього проекту - Полтава, Лубни, Комсомольськ та Миргород.

 Бруно Вільхельм, консультант
"Ми хочемо передати Вам ті ноу-хау, які вже були напрацьовані в Німеччину та інших країнах для того, щоб більш ефективним зробити використання енергії у ваших громадах на благо ваших міст та на благо України."
Після розмови з губернатором, німецька делегація зустрілася з мерами міст та спеціалістами в області енергетики, щоб обговорити більш конкретні напрямки спільного вирішення питань енергоекономії. Щодо матеріальної допомоги, то кожен з п’яти консорціумів українських міст отримає по чотири мільйони євро.