Програма «Життя міста»

У розділі: 13801 відео | АрхівRSS
Депутати Київської райради таки зібралися на позачергову 49-ту сесію
134

Депутати Київської райради таки зібралися на позачергову 49-ту сесію

Зібрати сорок дев'яту позачергову сесію Київської районної у Полтаві ради шостого скликання намагалися кілька разів. Донині на неї не з'являлися депутати фракції "Совість України". Від так, третя спроба виявилася вдалою, зібралося тридцять сім із сорока депутатів, цього для кворуму достатньо. Прийшов на сесію і Полтавський міський голова. За час таких собі депутатьських канікул накопичилося чимало питань, у порядку денному їх було дев'ять. Спершу рішенням сесії одноголосно затвердили дострокове звільнення із посади голови райради Віктора Човнового та виключення зі складу депутатів Анатолія Артамонова та Тетяни Іваніни. Крім того, внесли зміни до програми економічного розвитку району. Найбільше уваги та часу приділили останньму в порядку денному питанню - обранню нового голови київської райради. Кандидатуру виконувачки обов'язків останнього Катерини Тригубенко висунули від фракції "Совість України", від "Батьківщини" ж за посаду боролася Оксана Черкас.

Оксана Черкас, депутат Київської районної у Полтаві ради
"Ми чуємо про неможливість вирішення певних ... якщо є бажання, можна вирішити всі ці питання."

Рішенням сесії для проведення таємного голосування за кандидатів створили лічильну комісію із п'яти осіб.


Лілія Гвозденко, депутат Київської районної у Полтаві ради
"вирішили обрати....собственноручно"

За результатом підрахунку голосів новим головою Київської райради обрали Світлану Тригубенко, її підтримали двадцять дев'ять із тридцяти семи депутатів. Хтось зустрів таке призначення оплесками, хтось криками ганьба. Уже після сесії Київської райради ми поцікавилися у Олександра Мамая чому депутати його фракції двічі ігнорували сесії.

 Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Це пов'язано...тому що заважали її провести."

На прохання уточнити, хто саме заважав проведеню сесії Київської райради мер Полтави відповів наступне.

 Олександр Мамай, Полтавський міський голова
"Не знаю я хто, якісь люди"

Від так, Київська райрада тепер має нового голову, а Оксана Черкас, чию кандидатуру не підтримали депутати, вважає, що народні обранці просто ще не готові до змін.