Програма «Життя міста»

У розділі: 14460 відео | АрхівRSS
Перевізники міста влаштували пікет біля будівлі міської ради
274

Перевізники міста влаштували пікет біля будівлі міської ради

Іван працює водієм на маршрутному автобусі. Каже: його зарплата залежить від того, чи має його підприємство прибуток. А воно сьогодні працює в мінус, зазначає чоловік.

Іван, водій
"Нам невигодно робить---влада"

Перевізники говорять: далі працювати неможливо. Паливо вже зросло в ціні приблизно на 60 %, а тариф у Полтаві - досі один з найнижчих в Україні.

Михайло Костов, директор ТОВ «Євробус Полтава»
" Запчастини теж піднялися…не будуть їздити"

Перевізники переконані: працювати більш-менш стабільно зможуть, якщо квиток коштуватиме 3 гривні. Втім, додають вони, і це не покриватиме повністю їхніх витрат.

Михайло Костов, директор ТОВ «Євробус Полтава»
" Київ хоче 5"

Іншої думки громадські діячі. Сергій Чередніченко пропонує владі, громадськості і перевізникам сісти за стіл переговорів і розробити систему роботи громадського транспорту, яка б дозволила залишити розцінки на нинішньому рівні. Для цього, каже діяч, слід викорінити корупцію і підвищити рівень надання послуг. Окрім цього, пан Чередніченко пропонує прибрати з менших маршрутів великі машини, а також налагодити рух транспорту у нічний час. А якщо і підвищувати тариф, то поступово.

Сергій Чередніченко, представник ГО «Відродження Полтави»
"Спочатку на 25 копійок…цена 25 коп.
Соляра піднялася…також гроші"

Акція протесту не залишилася без уваги міськвиконкому. До людей вийшов керівник транспортного відділу Олександр Андросов. Він запропонував пікетувальникам створити ініціативну групу і написати колективне звернення.

Олександр Андросов, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв`язку
міськвиконкому
" Давайте свої…звернення ваші
 ваші вопроси…доведени до мера"

А ось міського голову не дочекалися. Олександр Мамай у цей час був на сесії Київської районної ради. За словами очільника, ціни на проїзд в Полтаві і так найнижчі. Піднімати ж ціни, каже мер, будуть лише за згоди антимонопольного комітету, попередньо обговоривши всі нюанси з перевізниками.

Олександр Мамай, міський голова Полтави
"У нас є тролейбусне управління…на 25 копійок."

Нагадаємо, минулого року у місті ввели новий вид автобусів - експреси. Квитки у них коштували 2 гривні 50 копійок. Автобуси вже за місяць зняли з маршрутів.