Програма «Життя міста»

У розділі: 12062 відео | АрхівRSS
зловживання  владою при проведенні тендерів . досудове розслідування.
37

зловживання владою при проведенні тендерів . досудове розслідування.

До народної ради при Полтавському міськвиконкомі із повідомленням про неправомірні дії звернулися вісім організацій перевізників. Дехто із полтавських чиновників, вважають вони, зловживає владою при проведенні тендерів та укладанні угод із цими ж таки перевізниками.

 Володимир Дащенко, заступник голови народної ради при міській
"Народна рада розглянула це питання ...., звернулися до міського управління міліції, щоб вони розібралися і надали відповідь.... на прохання наших перевізників"

За викладеним фактом, відповідно до кримінально-процесуального кодексу України, заява громадян внесена до єдиного реєстру, повідомляє начальник відділу зв'язків із громадськістю Юрій Сулаєв, і наразі триває досудове розслідування за кожним викладеним у зверненні громадян фактом та шукають докази на підтвердження кримінального правопрушення.

 Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС в області
"Ознаки є вони очевидні, вони викладені в зверненні, але чи має до цього відношення представники органів місцевого самоврядування, чи це якісь працівники чи це керівники структурних підрозділів. все це має встановити слідство. "

У разі ж встановленя факту вчинення кримінального правопорушення та встановлення осіб, причетних до нього, можна буде говорити про підозру.

 Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в області
"Факти наразі серйозно перевіряються, проводяться необхідні слідчі таких дій. і у разі підтвердження таких дій будуть вчинятися все, передбачені чинним загонодавством."

Наразі ж говорити про якісь особисті звинувачення зарано, наголошують у міліції. Якщо ж доказову базу правоохоронці зберуть, матеріали передадуть до прокуратури, адже розгляд справ, пов'язаних із чиновниками такого рівня у компетенції цього органу, а не міського управління міліції, до якого заяву подали.