Програма «Життя міста»

У розділі: 13800 відео | АрхівRSS
міністр агрополітики Ігор Швайка здійснив робочий візит на Полтавщину
130

міністр агрополітики Ігор Швайка здійснив робочий візит на Полтавщину

На Полтавщину з робочим візитом приїхав міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка. Це перший візит посадовця до області у якості міністра. До цього пан Швайка неодноразово бував у регіоні і добре знайомий з його сільськогосподарською сферою. Міністр розпочав візит з поїздки на цукровий завод у Глобинському районі, де оглянув другу за величиною в світі біогазову установку. Після цього Ігор Швайка провів зустріч з агровиробниками району. На ній посадовець підкреслив: підтримка середнього та малого виробника в аграрній галузі - серед пріоритетів влади. Також він наголосив на тому, що в сьогоднішніх економічних умовах не можна допустити обвалу закупівельних цін на молоко. А зробити це не так просто, зважаючи на діри у держбюджеті.

Ігор Швайка, міністр аграрної політики та продовольства України
«Я вчора підписав…у бабусі в селі.»

Чи не найсерйозніша проблема галузі: погіршення торгових стосунків з Росією. За словами міністра, Україні й Полтавщині зокрема слід переходити на інші ринки збуту. Над цим питанням постійно працюють у міністерстві. Пан Швайка додає: не слід забувати й про подорожчання пального.

Ігор Швайка, міністр аграрної політики та продовольства України
«У нас є критичне зниження… до 18-20 %.»

Після бесіди з аграріями гість разом з делегацією відправився на завод з виробництва насіння. Його візит співпав з візитом на підприємство слідчого з Дніпропетровської області. Правоохоронець приїхав, аби конфіскувати комбайн, який фірма купила у Львові і який виявився краденим. Це засвідчила перевірка СБУ.

Михайло Бернадський, заст. директора ТОВ «РостАгро»
«Ідуть вони, дивляться…так, дійсно крадений.»

Заступник директора товариства переконує: їхня фірма не винна - вони стали жертвами шахраїв. Тож слідчому, з яким разом приїхала техніка для транспортування комбайну, довелося пояснювати свої дії губернатору області Віктору Бугайчуку і власне міністру.

Спір - ви переконані в тому, що…?

Наприкінці Ігор Швайка висловив сподівання, що слідчий зробить правильні висновки після цієї бесіди. На цьому візит міністра на Полтавщину завершився - посадовець попрямував до Кіровограда.