Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві представили книгу "Портрет успішної жінки України. Імена славних сучасниць".
198

У Полтаві представили книгу "Портрет успішної жінки України. Імена славних сучасниць".

Відтепер біографії відомих представниць прекрасної статі об'єднані у книзі "Портрет успішної жінки України. Імена славних сучасників". З цього альбому ви не лише дізнаєтеся, як їм вдалося досягти таких високих результатів, а й почерпнете власну формулу успіху.
 Валентина Гринько, гол. бібліотекар відділу соціо-культурної роботи
"До нього входить близько 200 успішних жінок України. І дуже приємно, що великий відсоток цих жінок -це саме наші жінки Полтавського краю."

Героїні книги завітали на презентацію видання та докладніше розповіли про себе. Серед них і Лариса Гаврилова, жінка, в активі якої створення телерадіо об'єднання у Карлівці. Та це не єдине її досягнення. Довгі роки вона самовіданно працювала на благо української журналістики.
Лариса Гаврилова, одна із героїнь книги "Портрет успішної жінки України. Імена славних сучасників"
"навпевне, я можу бути певним прикладом для тих, хто вже готується до пенсійного віку, до певного відпочинку. Оскільки це неабиякий психологічний бар'єр."

Познайомитися із жінками, долі яких прикрашають сторінки видання, прийшли студенти та школярі Полтави. Вони спілкувалися із героїнями про актуальні, на їх погляд, теми та демонстрували свої хобі та захоплення.