Програма «Життя міста»

У розділі: 13839 відео | АрхівRSS
Два вбивства і замах на вбивство
176

Два вбивства і замах на вбивство

Такому дивуються навіть бувалі правоохоронці. Виїхавши на місце одного злочину, зафіксувати аж три. Вечір 12-го квітня виявився для Миргорода справді кривавим. Поки міліціонери з"ясовували що трапилося з чоловіком, що помер не приходячи до тями в кареті швидкої, підбіг закривавлений молодик і повідомив, що він таксист на нього напали двоє невідомих, побили й відібрали авто.
 Михайло Будаєв, потерпілий таксист
"Виїхали на вулицю Сластена, буквально проїхавши пару метрів получив удар по голові...
....я вирвався, открив двєрь."

Отримавши інформацію від пораненого таксиста, оперативники почали наздоганяти правопорушників. В кінці вулиці правоохоронці побачили викрадений автомобіль, який набирав швидкості, прямуючи на виїзд з міста.Запримітивши працівників міліції, зловмисники зупинили машину й почали тікати. Одного оперативникам вдалось затримати одразу. Його допит розкрив усю картину вечора. Виявляється , випивши пива хлопці спочатку напали на нетверезого перехожого.
 затриманий
"Обхватив двома руками його за горло і наніс йому удар по голові локтєм....
....він затяг його на стройку. Я йому поміг."

затриманий
"Ми пішли додому, в сторону дома, казав , що треба тікать....
...підняв камінь і кинув йому в голову. Ми розбили йому череп."

Грошей не знайшли і в другої жертви, тому вирішили напасти на таксиста. Останній і вивів правоохоронців на слід зловмисників.
 Іван Корсун, начальник УМВС Полтавщини
"Ними виявилися 17-річні хлопці, які вже встигли побувати в місцях позбавлення волі...
....не покаялися, знову скоїли злочин."

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за умисне вбивство та незаконне заволодіння транспортним засобом. А це - позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув"язнення.