Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму
94

засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму

На розгляд постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики та туризму виносилося дев'ять питань порядку денного. Більшість з них покликані урегулювати фінансування спорту в області, а також оздоровлення дітей. Значного збільшення коштів для олімпіййських, неолімпійських видів спорту та на проведення масових заходів не очікують, повідомляє заступник начальника профільного управління Михайло Габор.
Проте того, що обіцяно достатньо для підтримання трьох основних спортивних напрямів.

 Михайло Габор, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту
"На сесії нам пообіцяли...поки що не знаємо"

Нагадаємо, минулого року галузь спорту обласному бюджету обійшлася у 14 мільйонів гривень, враховуючи майже три мільйона кредиторської заборгованості по управлінню. Пріоритетні напрями роботи цього року уже визначені.

 Михайло Габор, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту
"Акцентування буде зроблено...легка атлетика"

Між тим, обговорили і організацію літнього відпочинку дітей в оздоровчих таборах. Минулого року оздоровилоися 76% дітей, звітує начальниця відділу у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації. 900 дітей коштом обласного бюджету відпочивали на узбережжях Чорного та Азовського морів. При чому, зазначає Людмила Шкоденко, перебували діти в оздоровчих таборах Запорізької та Херсонської областей, тож нинішня ситуація із Кримом на відпочинок дітей Полтавщини не вплине.

 Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді ОДА
"Під загрозу.... готові відправляти дітей"

Сесія облради, на якій ймовірно затвердять питання, що обговорили на засіданні профільної комісії відбудеться 25 квітня.