Програма «Життя міста»

У розділі: 13843 відео | АрхівRSS
Правова колізія
149

Правова колізія


Із  проблемою зіткнувся Олександр Мартиненко. Полтавець розповідає, що правова колізія, жертвою якої він став, забрала в нього чимало нервів. У 2010 році поблизу будинку по вулиці Леніна 65 сталася ДТП, учасником якої був Мартиненко Олександр Васильович, однофамілець та тезка непричетної до аварії особи.
Олександр Мартиненко, полтавець, жертва правової колізії
"Якби, мій однофамілець, а точніше я попав у аварію, страхова компанія, у якій числився автомобіль +відшкодувала збитки, пов'язані із самим ДТП"
Сума страхової виплати не покрила збитки повністю, винуватець аварії повинен був компенсувати компанії 16 тисяч гривень, про що є відповідні рішення суду. Але із виконавчою службою мати справу довелося вже іншому Мартиненку. Те, що рухоме майно непричетної до аварії людини перебуває у загальнодержавному розшуку стало відомо лише через те, що машину Олександр Мартиненко продав. Новий же її власник про такі проблеми навіть не здогадувався.

"З'ясувалося, що допущена помилка...але виконавчий лист був ухвалений на нього."

 Михайло Шуканов, покупець машини
"Я також хочу сказати.... все було гаразд"

Невідомо скільки б тягнулася ця справа, якщо б новий власник машини не виїхав на ній за місто. Неподалік Лубен транспортний засіб забрали на штрафмайданчик. Аби повернути власне майно довелося знову ж таки іти до суду і доводити свою невинуватість.

Олександр Мартиненко, полтавець, жертва правової колізії
"В судовому засіданні....звинувачення були зняті."

Платити за штрафмайданчик доведеться невинному Олександру Мартиненку, а згодом у судовому порядку стягувати компенсацію із виконавчої служби, говорять юристи.

 Віталій Нікіпєлов, юрист
"Якщо через помилку...про її відшкодування"

Від таких колізій застрахуватися складно, стверджують правники, а професійні помилки найнебезпечніші у галузях медицини та права.