Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
приміські та міжміські перевізники вимагають підвищення тарифів
79

приміські та міжміські перевізники вимагають підвищення тарифів

Слідом за міськими, подорожчання проїзду вимагають на міжміські та приміські маршрути. Нагадаємо, полтавський громадський транспорт віднедавна курсує за ціною 2 гривні 50 копійок. Приклад колег перейняли й інші перевізники -свої вимоги вони висловили біля облдержадміністрації. Аргументують позицію подорожчанням всіх необхідних їм товарів та послуг.
 перевізник
"Если мы возим сейчас по 24 копейки, то мы просим хотя бы по 40 коп/км. Мы требуем это на пригородние и междугородные маршруты."

 перевізник
"Солярка подорожала, газ подорожал, запчасти подорожали. Мы работать в убыток себе не собираемся."

Пікетувальники намагалися звернути на себе увагу шеренгою автобусів та плакатами із промовистими написами. Перевізники переконують, якщо їх вимоги залишаться без погодження обласної влади, вони перейдуть до кардинальних заходів.
 перевізник
"Мы оставим автобусы. Потому что на заправку заедешь, тебе никто не даст бензин. В долг никто не даёт. Сначала дай денег -потом заправся."

перевізник
"У меня всё на плакате написано: "не почуєте нас -змусите зупинитися". Мы станем и работать не будем."

За власними розрахунками деяких перевізників, за кожен кілометр маршруту пасажир повинен сплачувати не менше 80 копійок. Вдвічі менше вони вимагають для того, щоб зараз не працювати із збитками.