Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Круглий стіл за участі громадськості та представників дорожніх служб
89

Круглий стіл за участі громадськості та представників дорожніх служб

В обласній Державтоінспекції пройшов круглий стіл за участі громадськості та представників дорожніх служб.Говорили на зустрічі про стан автошляхів у регіоні. За словами заступника начальника ДАІ Ігора Палієнка, найкращі дороги сьогодні у Кременчуці. А ось у Полтаві, яка раніше була взірцем для інших міст, вони сьогодні далеко не ідеальні. Автоінспекція, говорить пан Палієнко, робить усе від неї залежне, аби вплинути на це, однак їхніх зусиль замало. Тож вони вирішили об’єднатися з громадськістю, про що і заявили під час круглого столу.

Занепокоєні і дитячим травматизмом на дорогах. У ДАІ зазначають: за 3 місяці 2014 року сталося 15 ДТП з дітьми, 18 малюків отримали травми. З вини дітей сталося 4 пригоди. В автоінспекції закликали батьків пильно стежити за дітьми, адже у теплу пору року кількість таких ДТП зазвичай зростає. Окрім цього, в ДАІ наголосили: частіше страждають діти-пасажири в аваріях, скоєних з вини дорослих за кермом. Висновок: мамам і татам слід звертати увагу на обладнання своїх автівок.

На зустріч також запросили представників байкерського руху. Мотоциклісти занепокоєні ставленням до них інших учасників руху - зокрема, водіїв маршруток та таксистів.


Байкери звернулися до інспекції з проханням посприяти пошуку компромісу