Програма «Життя міста»

У розділі: 13845 відео | АрхівRSS
Полтавський телеканал Місто+ в ефірі вже півроку.
172

Полтавський телеканал Місто+ в ефірі вже півроку.

У нашому місті завжди щось трапляється, то аварійна гілка заважає вам жити, то пам'ятники, які руйнують, або ж чергова виставка, що відкрилася в місті. Аби про все це ви дізнавалися не тільки першими, а й отримували лише найцікавішу інформацію уже півроку як працює Місто+.

Канал створили на базі "старшого колеги" - ІРТ. До запуску вже цифрового Місто+ готувалися кілька років, розповідає директор телеканалу Ігор Кужик. Увійшло Місто+ до переліку 32 безкоштовних цифрових телеканалів які споглядають полтавці. А також канал мають змогу переглядати глядачі кабельного телебачення І ВОЛІ і ТРІОЛАНУ.

Саме без реклами складно уявити хоч якийсь у світі телеканал, для тих, хто її створює- це прибуток, для тих, хто медіапродукт споживає це радше набридливий атрибут телевізійного простору. Проте справді якісна реклама це корисно і цікаво, говорить журналістка Тетяна Середа. І при правильному підході реклама подобається глядачам.

З моменту подій у фільмі минуло вже не один раз по двадцять років, хоч телебачення і не витіснило інші джерела інформації, всеж за впливом на суспільну думку посідає перше місце. Знайшло свого глядача серед любителів місцевих каналів і наше Місто+.
Чимало уваги на Місто+ приділяють саме створенню новин, адже саме вони традиційно найрейтинговіші як на місцевих так і центральних каналах. У центрі подій, подекуди навіть небезпечних, опиняються не лише журналісти, яких бачать в кадрі, а й ті, хто традиційно поза ним - відеооператори.

Чималу роль у створенні якісного телепродукту відіграє, як то кажуть, "погода" у колективі.
Нині на телеканалі Місто+ можна побачити не лише новини. З-поміж іншого медіа-продукту, транслюють і серіал, що цікаво, про любов, адже, пояснює директор телеканалу, жорстокості та криміналу і так вистачає.