Програма «Життя міста»

У розділі: 12986 відео | АрхівRSS
засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення
36

засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення

На плановому засіданні колегії департаменту праці та соціального захисту населення полтавської облдержадміністрації обговорили питання роботи територіальних центрів з надання соціальних послуг пільговим категоріям населення. Спочатку підвели підсумки вже зробленої роботи, потім обговорили найближчі плани. Наразі в області працює 33 терцентри, які щодня обслуговують на дому близько двадцяти тисяч людей. У самих центрах надають як соціально-побутові так і соціально-медичні послуги. За минулий рік в області соціальні послуги отримало близько 115 тисяч людей, тобто майже кожний четвертий пенсіонер. Проблем з фінансуванням, говорять, поки немає.

Минулого року основним напрямком роботи департаменту у питаннях тер центрів було наближення надання соціальних послуг до сільського населення. Цю роботу проводять і зараз, не забуваючи, про нові питання, які виникають по ходу роботи.

Окрім цього, говорили на засіданні, намагатимуться ще більше впроваджувати соціальні послуги у сільській місцевості, а також прислухатимуться до потреб населення.