Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
в управлінні МВС ПОЛТАВЩИНИ ВІДБУЛАСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ ПОЛТАВСЬКОГО ТЕАТРУ ІМ. М. ГОГОЛЯ
51

в управлінні МВС ПОЛТАВЩИНИ ВІДБУЛАСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ НА ПІДТРИМКУ ПОЛТАВСЬКОГО ТЕАТРУ ІМ. М. ГОГОЛЯ

Міліція Полтавщини приєдналася до благодійної акції зі збору коштів на відновлення сценічного обладнання Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя, яке було знищено внаслідок пожежі 25 березня поточного року.
На благодійний концерт прибув особовий склад міліції Полтавщини, ветерани МВС та їх родини, полтавська молодь та представники ЗМІ.
У концерті взяли участь: симфонічний оркестр театру імені Гоголя під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна та квартет солістів театру. Підтримали акцію й заслужені артисти України Наталія Сулаєва, Валерій Соколик, заслужений працівник культури України Михайло Герасименко, Володимир Яковлєв, переможиця Х-фактору Альона Киба та народний аматорський вокально-інструментальний центр «Вікторія» під керівництвом Сергія Вовченка полтавського педуніверситету імені Короленка.
У ході концерту директор театру Олексій Андрієнко висловив щиру вдячність начальникові УМВС Івану Корсуну та особовому складу міліції області за підтримку в такий непростий для акторів час та небайдужість до їх горя.


На завершення заходу начальник УМВС вручив директору полтавського театру грошовий сертифікат на суму 6000 гривень, які зібрала профспілка атестованих працівників міліції та запевнив, що правоохоронці завжди готові допомогти громаді.