Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
гурт "The Вйо" завітав у Полтаву
296

гурт "The Вйо" завітав у Полтаву

Утворення гурту «The ВЙО» в місті Кобеляки, Полтавської області у 1991 році можна вважати точкою відліку стилю реггі в Україні. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Сергій грав на танцях і був найбільшим музичним авторитетом в рідних Кобеляках. За ці роки склад гурту багато разів змінювався, проте не так давно Підкаура повернувся до The Вйо і вже майже автентичним складом музична команда поїхала в Український тур на підтримку альбому " Музична мапа України".

Сам альбом як платівка, з'явиться лише у Києві, говорить фронтмен гурту, тож, пісні, які грали у Полтаві, - це стовідсоткова прем'єра.

Серед гостей концерту переважно охочі поностальгувати, люди говорять, що зе вйо неабияка емоційна згадка про буремні 90-ті та ставлять гурт у один ряд з ВВ та Океаном Ельзи.

Гур«The ВЙО» полтавців не розчарував. Те, що музиканти повернуться сюди сумнівів не викликає, адже, за словами Мирослава Кувалдіна, у Полтаві приємно не тільки виступати, а й зустрічатися із старими знайомими.