Програма «5 хвилин спорту»

У розділі: 389 відео | АрхівRSS
Спортивний актив області
36

Спортивний актив області

Заслужені тренери України та директори спортивних шкіл зустрілися із головою обласної ради. Петром Вороною. Насамперед, щоб прозвітувати про досягнення атлетів та обговорити проблеми, які потребують першочергового вирішення. Серед них -відсутність спортивних майданчиків у кожному дворі. Покращення ситуації дозволило б залучити до здорового способу життя більше підлітків, вважає Людмила Калаптуровська, директор обласного центру фізичного здоров'я населення.
Людмила Калаптуровська, директор обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"
"Чтобы наше поколение выходило на улицы и занималось спортом, а не занималось негативными видами, как алкоголь или курево."

Не лише у підлітків виникають проблеми з тренуваннями. Через відсутність гарних умов, така ситуація і в рекордсменів обласної школи вищої спортивної майстерності.
 Костянтин Семеняга, директор обласної школи вищої спортивної майстерності
"Проблема одна -предоставление условий для тренировочного процесса спортсменов высшей спортивной квалификации.Проблема основная -не получение спортсменами питания. Уже на протяжении с августа наши спортсмены не получают питания."

Говорили і про перспективи розвитку неолімпійських видів спорту. Минулий рік видався особливо вдалим для полтавських атлетів.
Олег Мороз, головний тренер збірної Полтавщини з гирьового спорту
"В минулому році по підведенню підсумків Міністерства спорту наша область була признана кращою -ми посіли місце в Україні з неолімпійських видів спорту. А гирьовий спорт вже протягом 1--12 років ми перші в Україні."

Присутні визначили кілька перспективних завдань, які можуть поступово врегулювати ситуацію: залучити інвесторів для будівництва сучасної спортивної бази; створити науково-медичний центр, який готуватиме системну програму підготовки спортсменів; залучити спонсорські кошти інших країн для будівництва та реконструкції подібних закладів у сільській місцевості.