Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
Матері та дружини призовників пікетували 179-й об'єданий навчально-тренувальний цех військ зв`язку Збройних Сил України
347

Матері та дружини призовників пікетували 179-й об'єданий навчально-тренувальний цех військ зв`язку Збройних Сил України

Дружини та батьки мобілізованих полтавців зібралися біля 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України, щоб не дати їм поїхати на Донбас. Вони переконані , саме туди їх намагається відправити керівництво. Раніше їм обіцяли, що призовники будуть охороняти територію Полтавщини і за її межі не поїдуть.
 дружина солдата
"Но теперь уже оказывается ситуация, ночью хотят их вывозить в Славянск, Краматорск. Зачем? муж мой, например, в армии был 12 лет назад. Да, у него подготовка, но за 10 дней они не пройдут. Бронежилетов нет, оружия нет. Они же не пушечное мясо."

Пікетувальники розповідають -від самого ранку біля тренувального центру були автобуси, якими планували перевезти їх рідних. Але вони не випустили жодного транспорту.
 мати солдата
"БТР тільки що загнали. Ми стояли, заважали. Вони нас відіпхали, вискочили зі зброєю. Відіпхали і заїхали."

 теща солдата
"В Донбасі дуже багато молодих людей, які працюють в шахті. От хай вони мобілізуються і захищають свою Вітчизну. А тут хто буде їх захищати? Ось він поїде, хто тут буде захищати?"

Родичів призовників намагався заспокоїти заступник військового комісара. Він переконує, - цей підрозділ територіальної оборони призначений для того, щоб охороняти важливі державні об'єкти, у взаємодії із правоохоронними структурами або для посилення охорони державного кордону, якщо є така потреба.
Ярослав Пистун, заст. військового комісара з виховної роботи обласного комісаріату
"Вони, якщо і будуть залучатися, то десь вже в другому-третьому ешелоні: для блокпостів, для пропускного режиму, для забезпечення правового режиму воєнного стану, якщо він буде оголошення."

Наразі, розповідає Ярослав Пистун, військові проходять бойове злагодження.
 Ярослав Пистун, заст. військового комісара з виховної роботи обласного комісаріату
"Вчора ми стали свідками такої ситуації, що підрозділ відпрацьовував дії. Вони сформувалися, вони пройшли бойове злагодження і один із елементів був виїхати у визначений район. Який це район, я не можу назвати, але це не той район, який кожен для себе з турботою сприйняв."

Наостанок, він запевнив пікетувальників, що до того часу, доки не будуть створені належні умови і солдати не будуть забезпечені засобами захисту, в бій їх не відправлять.