Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Вшістнадцяте в Полтаві вручили обласну премію імені Панаса Мирного
65

Вшістнадцяте в Полтаві вручили обласну премію імені Панаса Мирного

Перед врученням 16 обласної премії імені Панаса Мирного до пам'ятника письменнику, що знаходиться біля садиби-музею, поклали квіти, для представників обласної ради провели екскурсію. Саме ж вручення премії лауреатам пройшло у бібліотеці імені Котляревського. Інна Дідик-Снарська уродженка Білорусі, проте вже 25 років живе у Полтаві. У 2014му вона стала лауреаткою премії імені Панаса Мирного у номінації "Література, літературознавство". Поетеса зізнається і переконує, в Україні жодним чином не притискають ані білоруську, ані російську мови.

Це четверта українська премія Інни Дідик-Снарської, продовжує поетеса і наша країна стала для неї другою батьківщиною.

Обласна премія носить ім'я Панаса Мирного не випадково. Письменник є автором першого українського соціального роману, тож лауреатами премії стають і благодійники, цього року у номінації "Благодійна та громадська діяльність" без вручення грошової нагороди відзначили народного депутата України Костянтина Жеваго та двох депутатів облради. Голова ж останньої, в свою чергу переконує, освіту та культури фінансувати треба якнайкраще.


Керівник нагородженого почесною грамотою Миргордського ансамблю сучасного танцю "Екзотика" Анжеліка Хоменко вважає - мистецтво має приносити не лише задоволення, а й практичну користь. Вона зі своїм колективом зібрала три півторитисячних концерти.

Загалом же, на розгляд журі у 2014 було представлено праці 13 митців, а також діяльність благодійників.