Програма «Життя міста»

У розділі: 13802 відео | АрхівRSS
виставка «Країна мрій»  у Полтавському центрі позашкільної освіти
121

виставка «Країна мрій» у Полтавському центрі позашкільної освіти

У міському центрі позашкільної освіти пройшло урочисте відкриття виставки «Країна мрій». Для центру це знакова подія, адже колектив та учні підбивають підсумки навчального року, що минув.

Олена Копил, завідувач відділом Полтавського міського центру позашкільної освіти
«Ми разом розробляємо якусь таку цікаву концепцію, щоб це було цікаво і діткам і дорослим, які приходять до нашого закладу, якби на концерт , подивитися на виставку, щоб представити всі напрямки роботи. Ну така, всі комплексний такий захід, щоб відобразити всю роботу, яка проводилася протягом цього року.»

Звітна виставка об’єднала учасників різного віку - від дошкільнят до старшокласників. Експозиція вражає своєю різноманітністю. Тут можна побачити роботи у таких жанрах декоративно-ужиткового мистецтва, як квілінг, ізонитка, оригамі та печворк. Кожен з вихованців знайшов заняття до душі та з задоволенням виготовляють свої роботи.

Христина Полторецька, учениця Полтавського міського центру позашкільної освіти
«Тут ми зробили багато робіт : робили і для карандашів - карандашницю і робили паучків для різних картин, робили ми вироби для телефона, робили брошки, ми робили різні резинки, ми багато чого робимо.»

Анастасія Відюк, учениця Полтавського міського центру позашкільної освіти
«Можна робити різні роботи : там є м’яка іграшка, айріс, ізонитка і багато іншого.»

Катерина Курява, учениця Полтавського міського центру Позашкільної освіти
«Тут кожна дитина має право навчитись в'язати гачком. Вона починає з маленьких квіточок та листочків, потім це переходе в серветку.»

Після літнього відпочинку дітлахи з новими силами будуть займатися творчістю вже у наступному начальному році.