Програма «Життя міста»

У розділі: 11940 відео | АрхівRSS
Реформа  педіатрії у Полтаві
102

Реформа педіатрії у Полтаві

На останній сесії Полтавської міської ради депутати прийняли рішення про внесення змін до медичного обслуговування дитячого населення міста. На даний час первинна медична допомога дорослим надається центрами первинної медико-санітарної допомоги, яких у Полтаві три і працюють з першого січня 2013 року. Діти у свою чергу обслуговуються у поліклініках дитячої та першої міської клінічних лікарень. Начальник управління охорони здоров’я полтавського міськвиконкому Сергій Котов говорить , що рішення міськради передбачає реорганізацію дитячої амбулаторно-поліклінічної служби, обумовлену внесенням змін до законодавства . Зміни стосуватимуться лише лікарів та медсестер, головним чином у питанні оплати праці.

На разі юридичне питання у цих змінах є головним. Трудові книжки лікарів та медперсоналу будуть переводитися у центри первинної медико-санітарної допомоги, проте працюватимуть вони й далі на своїх місцях. Рішення міської ради набуває чинності першого жовтня цього року. Такі зміни - це кроки у продовження медичної реформи для покращення надання медичних послуг населенню. Посадовець запевняє, що діти та їх батьки навіть не помітять змін у роботі медичних установ.

Про жодні скорочення не може бути й мови, говорить Сергій Котов. На разі, говорить він, у сфері охорони здоров"я навіть є вільні вакансії, тож медперсоналу не слід ні про що хвилюватися.