Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
профілактика неінфекційних захворювань.
85

профілактика неінфекційних захворювань.

Як зберегти здоров’я Полтавців та попередити неінфекційні захворювання обговорювали за круглим столом провідні науковці, фахівці та представники всесвітньої організації охорони здоров’я. Представник ВООЗ Наталія Король розповіла присутнім про поширення в Україні досвіду, набутого в проекті, який вважається найефективнішим з усіх реалізованих в Європейському регіоні.

Зокрема на Полтавщині впроваджуватимуть програми, спрямовані на посилення профілактичних технологій на первинній ланці надання медичної допомоги, освітні програми для педагогів і промо-кампанії для населення. Головним чином ці програми буде розробляти Національний медичний університет імені Богомольця, але регіональні фахівці і науковці будуть вносити необхідні зміни і корективи, відповідно до потреб і специфіки області. Про необхідність такого проекту для Полтавщини зауважив директор департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак.

Ознайомившись з досвідом проекту ВООЗ та після спільного обговорення учасники зустрічі виробили позицію активної співпраці та підготовки до впровадження усіх необхідних профілактичних технологій.