Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
солодкими подарунками кондитерська фабрика «Домінік» вітала діток зі святом
152

солодкими подарунками кондитерська фабрика «Домінік» вітала діток зі святом

Полтавська кондитерська фабрика «Домінік» виступила солодким партнером святкування дня захисту дітей, його відзначали 1 червня. Поблизу фірмового магазина кульки та солодкі гостинці роздавали казкові герої, та, звісно ж, символ виробника - «Домінік». Людмила Заставська разом з онукою прийшли в центр міста в пошуках розваг та святкового концерту до дня захисту дітей. Через дощову погоду єдиним вітанням у Полтаві стали подарунки від «Домініка»

Людмила Заставська, полтавка
 «я её вівела…потанцювали, попели»

Для когось же солодкі подарунки стали бонусом до традиційних покупок у магазині кондитерської фабрики «Домінік». Адже солодощі стали невід’ємним атрибутом свята.

«Пойдём в парк погуляем ….вкуснятин себе»
«Я очень люблю кеш’ю в шоколаде…очень вкусніе небольшие торті шоколадніе»

Продовжили відзначення дня захисту дітей вже у ТРЦ «Екватор». Там організували цікаву розважальну програму, солодким партнером якої теж стала кондитерська фабрика «Домінік». Учасникам ігор та квестів вручили солодкі подарунки. Інеса Денисенко стала однією з кращих у конкурсі малюнка.

Інеса Денисенко, переможниця конкурсу малюнка від «Домінік»
 «Не очікувала … символ цього празника»

Свято дня захисту дітей, звісно ж, не вдалося б без солодощів - а їх у компанії «Домінік» більше сотні найменувань, виготовляє кондитерська фабрика понад двісті тон продукції на добу. Крім того, "Домінік" пропонує виготовлення товарів із вашою фірмовою етикеткою. Публічне акціонтерне товариство "Полтавакондитер" різниться широким асортиментом та стабільною якістю продукції, виготовляється із високоякісної сировини на сучасному обладнанні із застосуванням нових технологій, що вкотре підтверджує задоволені діти.