Програма «Життя міста»

У розділі: 14460 відео | АрхівRSS
Проблеми біженців зі Сходу країни та Криму вирішували на засіданні координаційної ради міськради.
68

Проблеми біженців зі Сходу країни та Криму вирішували на засіданні координаційної ради міськради.

До Полтавських соціальних служб за допомогою звернулося 17 сімей із Криму та Сходу країни. Наразі, дві з них повернулися додому, 1 родина переїхала до Києва. Найбільша кількість переселенців із Луганської та Донецької області, -розповіли на засіданні тематичної координаційної ради. Зараз поступово вирішуються питання отримання реєстрації та їх медичного обслуговування, влаштування дітей до дитячих садків, шкіл та інших освітніх закладів, переоформлення виплат, зокрема, пенсій.
 Ірина Очеретяна, заст. нач. управління пенсійного фонду України в Октябрському районі м.Полтава
"Ми зв'язуємося через пенсійний фонд України, надаємо дані. Приходить електронний атестат, по яке виплачена пенсія і сформована електронна справа."

Шукають переселенцям і житло. В області є родини, які погодилися тимчасово прихистити біженців. Проте, питання соціальних гуртожитків все ще не вирішено.
Максим Демченко, директор БА "Світло надії"
"Мы столкнулись с проблемой -к нам обращались 5 семей, а социальное общежитие не предусматривает возможности поселения именно семей."

Кількість небайдужих полтавців та організацій, які бажають допомогти біженцям, щодень зростає, -розповіли на засіданні комісії. З будь-яким питанням з цього приводу можна звернутися до "Обласного контактного центру" облради за номером телефону 0 800 502 230.