Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
тренінг для представників ЗМІ   "Реформи з децентралізації в медіа".
78

тренінг для представників ЗМІ "Реформи з децентралізації в медіа".

Оскільки в Україні органи місцевого самоврядування і органи державної влади стоять на порозі реформування, те ,як журналісти можуть розповісти про це - важливо для мільйонів наших громадян - зауважили під час вікриття учасники тренінгу "Реформи з деценталізації в медіа". Серед доповідачів - Анатолій Ткачук, радник віце-прем"єр-міністра регіонального розвитку України, Юрій Ганущак, директор Інституту територіального розвитку, модератором тренінгу запросили відомого журналіста Андрія Куликова.

Андрій Куликов, модератор проекту, журналіст
"Один із зв"язків, який потрібно зміцнювати -зв"язки між простими українцями , між громадянами і органами місцевого самоврядування...
..і от поговорити і напрацювати те, в який спосіб краще доносити обопільну корисність - це те,для чого ми тут зібралися."

На винятковій ролі журналіста в процесах реформування наголошують і представники обласної влади.

 Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
"Гласність, відкритість влади буває тільки при децентралізації , тому засоби масової інформації тут теж повинні працювати абсолютно по-новому...
... доносити ці очікування, і не просто до влади, а висвітлювати, тобто робити громадську думку такою, щоб вона звучала."

Теоретична інформація, тлумачення термінів і механізмів реалізації, а також практичні завдання. Журналісти говорять -із задоволенням погодилися на участь у тренінгу, хоча кожен виокремлює потрібну йому інформацію.

 Павло Зленко, газета "Тиждень", Сумська область
"Я думаю, що отримаємо хоча б інформацію, а враховуючи те, що законопроектів немає....
..то хоча б ми послухаємо як готуватися до цього процесу."

Як пообіцяв голова обласної ради Петро Ворона, подібні семінари для представників мас-медіа проводитимуся і надалі. І, Андрій Куликов вже дав згоду на свою участь.