Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Працівники  " ШЕД" виступають проти скорочення штату.
145

Працівники " ШЕД" виступають проти скорочення штату.

На комунальному підприємстві «Шляхово-експлуатаційна дільниця» - знову скандал. Працівники виступають проти скорочень, на які готове піти керівництво дільниці. Це питання колектив та профспілка вирішили обговорити на спільному засіданні. Запрошений начальник «ШЕД» Олег Вовк на нього не з’явився, тож обурені робітники вирішили самі прийти до нього в кабінет. Вхід туди заблокував головний інженер підприємства Микола Шерстюк. Однак людей це не зупинило.
Зясування стосунків переросло у справжню бійку.
Пізніше головний інженер пояснив: із керівництвом про візит домовлялися лише журналісти. Працівники, профспілчани, які теж приїхали на підприємство - це непрохані гості, зазначив він.
Врешті решт усі бажаючи таки потрапили до кабінету начальника дільниці Олега Вовка. Виявилося, що той був зовсім не проти прийняти відвідувачів
За словами пана Вовка, йому не сподобалося те, ЯК поводилися візитери.
Колектив та профспілка підприємства все ж наполягли на тому, щоб начальник був присутній на засіданні. Говорили про огоглошення недовіри керівництву Шляхово-експлуатаційної дільниці через рішення адміністрації про початок скорочення штату. За словами начальника Олега Вовка, вже незабаром з посад можуть звільнити 19 працівників. Причина - відсутність для них роботи.
Працівники «ШЕД» вважають: скорочення - черговий крок на шляху до розвалу підприємства. За їхніми словами, робота у них є, більше того, її дуже багато - діряві дороги та забиті каналізаційні стоки лише тому підтвердження. Звільнення полтавці вважають порушенням закону, це підтверджують юристи.
Представники профспілки нагадали начальнику, що залишають за собою законне право не давати згоду на скорочення. Після цього колектив проголосував за недовіру очільникам підприємства.
Якщо протести на території «ШЕД» не дадуть результату, його колектив обіцяє проводити їх біля міської ради та на вулицях Полтави.