Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Полтавці  відкрили  "купальний сезон".
122

Полтавці відкрили "купальний сезон".

Цього року в Полтавській області визначено 78 місць для плавання. Стан води та пляжів перевірили відповідні служби, а водолази дослідили дно водойм. Серед їх знахідок -шини машин, скло, консервні банки, металобрухт. Такі речі можуть поранити людей, які плавають, тому небезпеку ліквідували. Щоб неприємності не потьмарили відпочинок, рятувальники радять правильно обирати місце дозвілля та утриматися від алкоголю.
Віталій Шкаревський, нач. відділу інформації та комунікацій з громадськістю УДСНС в Полтавській обл.
"В першу чергу ні в якому разі не дозволяється вживати алкоголь. Не дозволяється дітей пускати самих.
В любий момент, коли мама або тато можуть відвернутися -дитина може стрибнути або злякатися, підсковзнутися."

З початку купального сезону, жодна людина не втопилася, -розповідають водолази. Вони пильно стежать за територією, разом з ними чергує і досвідчений медик.
 Євген Ковальов, водолаз
"На човнах патрулюємо, з місця розташування станції.
Якщо до нас приходить сигнал, що десь трапилася подія, за командно тривогою виїжджаємо і на місці вже починаємо вирішувати, що робити."

У такій справі, -продовжує Євген Ковальов, -важлива кожна секунда. Саме від оперативної роботи водолазів залежить життя потопельника. Але трагедію краще попереджати, аніж усувати. Тому МНС-ники ,спільно із аквалангістами, протягом всього купального сезону проводитимуть тематичну роз'яснювальну роботу серед громадян. Під час неї роздадуть листівки із правилами поводження на воді та дадуть відповіді на всі питання, які виникнуть у полтавців.